a101

A101 Eve Servis Yapıyor Mu? A101 Kapıda Nedir?

a101 kapıda

A101 eve servis geçtiğimiz yıl hayatımıza dâhil olan sanal marketlerden birisi haline gelmiştir. Ucuzluğu sadece reel mağazalarda değil sanal marketlerinde de uygulamaya devam eden A101 Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olma özelliğini, sanal marketin en hesaplısı olarak devam ettirecek gibi gözüküyor.

 

A101 kapıda sloganı ile başlatmış olduğu sanal market trafiği her gün daha da gelişerek müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. İlk olarak İstanbul’un 3 ilçesinde deneme amaçlı başlattıkları sanal uygulama alışverişlerini şu an 81 il’de gerçekleştirmektedirler.

İlginizi Çekebilir: N11 Mağaza Açma

A101 Kapıda Nasıl Sipariş Verilir?

A101 Kapıda Nedir? Pandemi sürecinde ve sonrasında evinizden çıkmadan alışveriş yapabilme olanağı sunan uygulamanın adıdır. Korona virüsün hayatımıza dâhil olmasıyla tüm alışkanlıklarımızı değiştirmeye ve oturduğumuz yerden hizmet alabilmeye başladık. Akıllı telefonların hayatımız da bu kadar önemli bir yere sahip olma ihtimalini sanırım hiçbirimiz düşünemezdik. Dilediğimiz her ürün bir tık kadar uzağımızda kaldı.

A101 Eve Servis

Pandemi yasakları ile bu uygulamalar çoğalırken market sektörünü de peşinden sürükledi.  Bu süreçte hastalığa yakalanmamak için evinden çıkmak istemeyen herkes sanal market uygulamaları ile alışverişlerini tamamlamaktadır. Sipariş vermek için yapacağınız tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve adres, teslimat, mail adresi gibi bilgileri doldurarak sanal markete giriş yapmak. Alacağınız ürünleri sepete ekle yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

A101 Kapıda Ödeme Var Mı?

A101 eve servis, sanal marketten aldığınız ürünlerin eve teslim edilme sürecidir. Siparişleriniz seçmiş olduğunuz gün ve saat aralığında A101 Kuryeleri tarafından gerekli hijyen koşulları ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Minimum Sipariş Tutarı Nedir?

Minimum sipariş tutarı 50 TL’dir. Alacağınız her 50 TL’lik ürün siparişiniz için 25 kuruş poşet ücreti alınmaktadır.

Üye Olmadan Sipariş Verilebilir Mi?

Hayır, üye olmadan sipariş veremezsiniz ancak ne zaman isterseniz üyelik iptali gerçekleştirebilmektesiniz. Sanal bir uygulama indirdiğiniz için üye olma mecburiyetiniz vardır. Ancak güvenlik zafiyeti yaratacak bir sistemleri bulunmamaktadır. Ayrıca yaptığınız alışverişleri sistem üzerinden sadece kredi kartı ile ödeyebilmektesiniz. Henüz kapıda ödeme uygulamaları bulunmamaktadır.

A101 Eve Servis A101 Kapıda Hangi İllerde Var?

A101 Eve Servis Yapıyor Mu?

Evet, geçen yıl başlatmış olduğu A101 kapıda uygulaması ile evlere hizmet vermektedirler. Pilot bölge olarak İstanbul’un 3 ilçesinde başlattıkları uygulamayı İstanbul’un ve İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet vererek devam etmişlerdir. Şu an 81 il’in merkez ilçelerinde A101 eve servis hizmeti sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Getir Yemek Nedir?

A101 Kapıda Kargo Ücreti Nedir?

A101 eve servis, yaptığınız her 50 TL ve 200 TL arası siparişleriniz de 5,50 TL eve servis ücreti almaktadır. 200 TL ve üzeri siparişleriniz de ise ücret alınmamaktadır. Sistemin en güzel tarafı dilediğiniz gün ve saat aralığı için sipariş oluşturabilmenizdir. Dilerseniz sabah siparişlerinizi oluşturabilir ancak akşam saatlerinde teslimat yapılmasını belirtebilirsiniz.

A101 eve servis başlatmış olduğu, A101 kapıda uygulaması şu ana kadar 1milyondan fazla kişi tarafından yüklenmiştir. Her gün yoğun siparişler ile kuryeler tarafından teslimatlar gerçekleşmektedir.

A101 Eve Servis İle Alınan Ürünlerin İadesi?

Uygulamada siparişinizi oluşturduktan sonra değişim hakkınız bulunmadığı için sipariş iptali yapabilmektesiniz. Bunun dışında elinize gelen ürünlerde hasar veya bir yanlışlık olma durumunda ürün iadesi formunu doldurmalısınız. Ürün iadesini müşteri temsilcisi ile ya da direkt uygulama üzerinden ürün iade formunu doldurarak gerçekleştirebilmektesiniz.

Reel mağaza stok durumu ile sanal mağaza stokları aynı olmadığı için iade talebini de sanal üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. A101 eve servis ile aldığınız ürünlerin kontrolünü kuryeci ile beraber yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir