Armut

Armut Nedir? Armut.Com Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

armut nedir armut nasıl teklif verilir

Armut nedir? Diye merak ediyorsanız Türkiye’de hizmet veren ile hizmet alanları aynı site üzerinde buluşturan ilk ve tek kaliteli platformdur. Kurulduğu yıl, ilk 12 ayda %700 büyüme oranı gösteren site Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 5 sitesinden birisi seçilmiştir.

Armut nedir?

 

Aylık 500.000’i aşan ziyaretçi trafiği ile hizmet verene para kazanma şansı, hizmet alana kolay ve kaliteli işler sunmaktadır.Armut.com sahibi Başak Taşpınar Değim’dir.  Boğaziçi mezunu olan Başak Hanım Türkiye’de kaliteli ve güvenilir hizmet verenleri bir türlü bulamadığı için böyle bir siteyi hayata geçirmiş ve hizmet veren ile hizmet alanı bir araya getiren aracı bir platformun kurucusu olmuştur.

Armut.Com’a Nasıl Üye Olunur?

Armut sitesine üye olabilmeniz basit birkaç işlem ile kolaylaştırılmıştır. Mobil uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra kayıt kısmından e-mail, telefon ve gerekli birkaç bilgi ile üye olabilir hemen hizmet verebilir ya da hizmet almaya başlayabilirsiniz.

 

Armut nedir? Soruları pandemi döneminde ek kazanç elde etmek isteyenlerin en çok arattırdığı sorulardan birisi haline gelmiştir. Armut nedir? Nasıl üyelik oluşturabilirim ya da Armut güvenli mi? Gibi sorularız için bugün en çok merak edilenleri yazımız da anlatacağız sizlere.

 

İlginizi Çekebilir: Bionluk

Armut.Com’da Nasıl Para Kazanılır?

Armut.com’da para kazanmak sadece mobil uygulamayı yüklemenizle ya da kayıt oluşturmanız ile hemen başlamaktadır. Hizmet veren olarak verebileceğiniz hizmetleri üye olurken belirtiyor ve tanıtım yazınızı profilinize ekliyorsunuz.  Bulunduğunuz şehir, lokasyon ve hizmet üzerinden site sizlere en uygun teklif seçeneklerini sunmaya başlıyor. Haksız rekabet oluşmaması adına sistem maksimum aynı işe 4 teklif kabul etmektedir.

Verilen fiyat aralığında makas kontrolünü kendi elinde bulundurmaktadır. Örneğin; grafik üzerine hizmet veriyorsunuz ve uygun bir teklif gördünüz. İlk iki teklif 100 ve 150 TL bandında siz bu hizmete 50 TL ücret veremiyorsunuz. Kaliteli ve güvenli bir site olmasıyla ön plana çıkan armut, sitesinde yüzlerce kategori ve binlerce müşteri ve hizmet vereni bir araya getirmektedir. Armut nedir? Kısacası müşteriyi ayağınıza kadar getiren aracı bir platformdur.

İlginizi Çekebilir:İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Armut’a Kayıt Olmak Ücretli Midir?

Armut nedir? Ücretli bir site midir? Gibi sorular çok fazla araştırılmaktadır. Ancak armut üyeliği tamamen ücretsizdir. Sadece hizmet veren olarak öneri olarak size sunulan işlere teklif vermek isterseniz belirli bir teklif ücreti ödemektesinizdir. Bu oran tamamen işe göre değişmektedir.

Armut.com nasıl teklif verilir? Size uygunluğu tespit edilen işler otomatik olarak tarafınıza mesaj bildirimi olarak düşüyor ve siz istenilen hizmetin detaylarını görüp teklif ver butonundan teklifinizi yazıp müşteriye iletilmesi için gönderiyorsunuz.

Armut’ta Teklif Vermek Ücretli Midir?

Evet, Armut’ta verilecek her teklif için bir ücret ödenmesi gerekiyor. Bu ücretin ödemesi de hesabınızdaki bakiyeden kesilmesi şeklinde yapılmaktadır.

Armut hesabıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Hesabına bakiye yüklemek çok kolay. Hesabına giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasında yer alan bakiye kısmına tıklayarak, kredi kartı veya bankamatik kartınla hızlı şekilde yükleme yapabilirsin. Ödeme işlemini kredi kartı veya bankamatik kartı ile yapabiliyorsun ancak sanal kart ile şimdilik bakiye yüklemesi yapılamıyor.

Armut İçin Şirket Kurmak Zorunlu Mu?

Armut nedir? Şirket kurmadan hizmet sunmaya başlayabileceğiniz, para kazanabileceğiniz bir sitedir. Şirket kurmak gibi hiçbir zorunluluğunuz yoktur. Sadece tek bir üyelik ile teklif vererek para kazanmaya başlarsınız.

İlginizi Çekebilir:Şahıs Şirketi Kurmak

Armut.com Komisyon Oranı Nedir?

Armut.com size tamamen Freelancer bir çalışma ortamı sunar.

Freelancer Ne Demektir?

Diye merak edenler varsa serbest çalışan demektir. Belirli bir işe ve işverene bağlı olmayan kendi namına çalışan kişiler demektir. Bu rahatlığı size sunarken, sisteminde belirli bir komisyon talebi bulunmaktadır. Bu komisyon ücretleri  %0,25 ile %40 arası işe göre değişim göstermektedir. Teklif bedeli ödediğiniz işlerde komisyon oranında da %75’e varan indirimler uygulanmaktadır. Site üzerinden yaptığınız ilk 7 iş sonunda %50 teklif indiriminden yararlanıyor, 12 iş sonunda ise tavsiye işveren rozeti kazanıyorsunuz.

Ayrıca müşteri memnuniyeti yorumları almaya başladığınız durum da komisyon ve teklif ücretlerinde daha az ödeme yapıyorsunuz. Armut nedir? Yazımızı burada sonlandırıyoruz. Eğer sizde hizmet veren bir Freelancer olmayı düşünüyorsanız. Armut sitesine hemen üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir