bionluk

Bionluk Nedir? Bionluk.Com Üzerinden Nasıl Para Kazanabiliriz?

bionluk.com nedir nasıl kayıt olunur

Bionluk nedir? Diye bir araştırma yaptığımız da freelancer bir şekilde hizmet veren, bünyesinde portföy sahipleri bulunduran ayrıca alıcı olarak bu işlere talep olacak insanları bir araya toplayan bir internet sitesi olduğunu gördük. Bionluk sitesinin esas amacı mutlu ve özgür hizmet veren ile kaliteli hizmet arayan alıcıyı bir araya getirebilmek.

Bionluk.com sahibi Onur Şahin ve Utku Subakan’dır. Amerika menşeli sanılsa da Türkiye’nin yerel bir işletme sitesidir. Site, Video/Animasyon, Ses/Müzik, İş/Yönetim, Web Tasarım/Dijital Uygulama, İçerik Oluşturma, Grafik Tasarımı, Çeviri/Yazarlık gibi alanlarla hizmet veren freelancerlar ile alıcıyı buluşturuyor.

Bionluk.Com’a Nasıl Üye Olunur?

Üye olmanız çok basit bir iki işlemden geçmektedir. Siteye girdiğiniz de kayıt ol bölümünden kayıt oluyorsunuz. Freelancer olup para kazanmak istiyorsanız, freelancer ol butonuna tıklayıp üye oluyor ve portföyle sayfanızı içerikler, örnek işler ve referanslarınızla doldurabiliyorsunuz.

Bionluk Nedir?
Bionluk Nedir?

Öncelikle yapmanız gereken iş verdiğiniz alanları net olarak tanımlayacak ana kategoriyi ve alt kategoriyi seçip kendinizi tanıtacağınız açıklama kısmını doldurmanızdır. Bionluk nedir? Soruları pandemi döneminde ek kazanç elde etmek isteyenlerin en çok arattırdığı sorulardan birisi haline geldiği için bizlerde bugün tüm merak ettiğiniz soruları cevapladık yazımızda.

Bionluk.Com’ da Nasıl Para Kazanılır?

Bionluk nedir? Bionluk güvenli mi? Gerçekten para kazanabilir miyim diye merak edenler için cevaplamış olalım ki eğer sitenin hizmet sunduğu alanlarda bir yeteneğiniz varsa mutlaka üye olmanız gereken sitelerden birisi diye düşünmekteyim. Üye olup sayfanızı kendinizi tanıtan yazı ve yaptığınız işlerin görselleri ile dolduruyorsunuz.

Ardından ister size uygun iş alanlarında ilanlara bakıp iş alma talebinde bulunuyorsunuz, isterseniz de iş oluşturup hizmet alanların sizi bulmasını sağlıyorsunuz. Bu kısımda senin için en önemli olan nokta vitrinini güzel doldurman. Yaptığın işleri sergilemen seni daha çok alıcı ile buluşturur.

İlginizi Çekebilir:İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Bionluk Ücretli Midir?

Bionluk nedir? Ücretli midir? Kısmını yanıtlamak gerekirse sadece tek seferlik üye olurken ödeyeceğiniz 19,90 TL’lik bir bedel söz konusudur. Tek seferlik ödediğiniz bu ücret ile sınırsız teklif verme, sınırsız portföyle oluşturma, sınırsız saklama alanı, tüm alıcı ilanlarını görme, kişiye özel teklif verme, ücretsiz iş ilanları oluşturabilme, size özel freelancer telefon hattı, ilk 1 ay geçerli olacak VIP hizmet kazanmaktasınız.

Bionluk.com nasıl teklif verilir? Sorusunu cevaplamak gerekirse iş talebinde bulunanların oluşturduğu işlere teklif verebilir, ya da alıcı olarak üye olan insanlara direkt özel tekliflerde bulunabilirsin. Siteye günlük 50’ye yakın ilan yüklendiğinden para kazanma ihtimalinizin yüksek olduğunu belirtmek isterim. Tek yapmanız gereken akılcı teklifler sunabilmek ve vitrinini güzel doldurmak.

İlginizi Çekebilir: Armut Nedir?

Bionluk İçin Şirket Kurmak Zorunlu Mu?

Bionluk nedir? Kısmını açıkladığımıza göre bu sitede freelancer bir çalışan olabilmek adına şirket kurmak zorunlu mu sorunuzu cevaplayalım. Hayır, bu sitede para kazanmanız ve hizmet sunabilmeniz için şirket kurma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Amazon’da Mağaza Açmak Ücretli mi?

Bionluk.com Komisyon Oranı Nedir?

Freelancer ne demektir? Kendi namına çalışan kişi demektir. İster evden, ister kafeden ya da istediğiniz her hangi bir yerden çalışabilir, para kazanabilir özgür bir ortamda mesai saatlerini kendinizin belirlediği bir iş alanı oluşturduğunuz şekilde para kazanabilmeniz demektir. Alacağınız işlerde %20 hizmet bedeli talep eden site 20.000 ‘den fazla aktif kullanıcıya sahiptir.

 

Kazançlarınız direk bionluk cüzdanınıza yüklenmektedir. Ne zaman talep ederseniz, banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bionluk nedir? Sitesi hakkında bugün tüm merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalıştık. Yaşadığımız covid-19 salgını ile artık rahat çalışabileceğimiz ya da ek gelir elde edebileceğimiz alanlar da iş arayışlarımız çoğalmıştır. Bizler de sizi ek gelir elde edebileceğiniz bir site olan bionluk sitesi hakkında bilgilendirdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir