Hakkımızda

“Kılavuz Online” E-Ticaret alanında “Kılavuz” olmak hedefiyle faaliyete başladı.

“Kılavuz Online”

E-Ticaret dünyasında akıllara gelen onlarca soru için Kılavuz olma hedefiyle sektördeki tecrübemizi sizlerle paylaşmaya karar verdik. 

2005 Yılında Bilişim Dünyasına Adım Atıldı.

Henüz E-Ticaret ve Web sektörü günümüz düzeylerinde gelişmemiş iken bilişim dünyasında yerimizi aldık ve tecrübelerimiz oluşmaya başladı.

E-Ticaret’e Giriş

Online Alışverişin giderek tercih edilmesi üzerine e-ticaret alanında da yeni girişimlerde bulunduk ve kendi markamızla bu sektörde yerimizi aldık.

Pazaryerleri

Satış platformlarında ilk olarak gittigidiyor ile başlayıp günümüzde n11, hepsiburada, amazon, trendyol, ePTTavm, çiçeksepeti, akakçe gibi tüm pazaryerlerinde satış deneyimleri elde ettik. Satışlarımızı sıfırdan nasıl artırılabileceği üzerine kafa yorduk ve satış stratejilerimizi başarılı bir şekilde uyguladık. Kargo, Sanal POS, Fatura ve Enterasyon Çözümleri için en ideal yazılımları test ettik. Nihayetinde ise pazaryerlerinde söz sahibi bir konuma ulaştık.

Tecrübe Aktarımı

2005 yılından itibaren başlayan bu yolculuğumuzda edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri, e-ticaret’e atılmak isteyen ancak kafasında soru işaretleri olan siz girişimciler ile paylaşmaya karar verdik. Kılavuz Online olarak e-ticaret yol harıtanız olmak maksadıyla yola çıktık ve bu anlamda tüm sorularınıza cevap vermek için buradayız.