Pazaryerleri

Hepsiemlak nedir? Hürriyet Emlak ile Bağı Var Mıdır?

hepsiemlak nedir

Son dönemlerde emlak sektöründe adından sıkça söz ettirmeye başlayan markalardan birisi de Hepsi emlak. Kullanıcılar ve reklamlarını görenler Hürriyet Emlak ile olan benzerliği hemen fark ediyorlar. Peki hepsiemlak nedir? Yeni bir oluşum mu yoksa Hürriyet Emlak’ın yenilenmiş hâli mi? Tüm sorulara bu yazımızda cevap bulacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMAK

Hepsiemlak nedir?

Hürriyet emlak tarafından kullanıcılarına şu şekilde bir bildiri yayınlandı:

Değerli Üyelerimiz ve Ziyaretçilerimiz,

Hürriyet Emlak Ailesi olarak, 15 yıl önce başlayan yolculuğumuzda sizlerle birlikte büyük bir başarı hikayesi yazdık. İlk ilanın heyecanını, ev arayanları yeni yuvalarına kavuşturmanın mutluluğunu ve gün geçtikçe başarılarımızın artarak katlandığını görmenin sevincini sizlerle birlikte yaşadık. Bugün Hürriyet Emlak markasının, gayrimenkul piyasasının nabzını tutan öncü bir konuma gelmesinde değerli iş ortaklarımızın ve sitemizi ziyaret eden milyonların sonsuz katkısı var.

15. yılımızda çok daha kuvvetliyiz. Tüm paydaşlarımıza ve ziyaretçilerimize tüm alanlarda kalite odaklı çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Gelişen teknolojimiz, insan kaynağımız, emlak arayanların ve sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizle bugün geldiğimiz noktada öyle büyüdük ki, kabımıza sığmaz olduk.

Emlak konusunda uzman ve tüm mesaisini buna harcayan bir şirket olarak artık gelecekte bizi daha iyi yansıtacağını düşündüğümüz bir isimle, yani hepsiemlak markasıyla yolumuza devam etmenin zamanının geldiğine inanıyoruz.

Yeni markamızla aynı çatı altında birlikte büyümeye devam edeceğiz!

Dolayısıyla hepsiemlak nedir sorusuna verilebilecek en iyi cevap Hürriyet Emlak’ın yeni ismi olduğudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir