Hopi Shop

Hopi’nin Pazaryeri: Hopi Shop Nedir?

hopi shop nedir

Pandeminin en önemli etkilerinden birisi de online alışveriş hacmini artırması. Bu artış doğal sonucu da online satıcılarının sayısının artması. E-ticaret yapan satıcılar satış yaptıkları online pazaryerlerini kargo, komisyon, müşteri trafiği vb açılardan değerlendirip yeni arayışlara girdiği de bir gerçek. İşte bu noktada Hopi yeni bir alternatif ile karşımıza çıkıyor: Hopi Shop. Peki, Hopi Shop nedir? Hopi Shop’da nasıl satıcı olunur?

İlginizi Çekebilir: Needion Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Hopi Nedir?

Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır.Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunar. Giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden markalarla işbirliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle hizmet verir.

Paracık Nedir?

Paracık Hopi’nin ödül puanıdır. Hopi ile Hopi’ye üye markalarda yaptığın alışverişlerinden Paracık kazanırsın. Kazandığın Paracıkları HOPİ üye markalarında kendi değerinde ya da tekliflerde kat kat değerli harcayabilirsin.

Hopi’nin diğer sadakat programlarından farkı nedir?

Markalar genel tekliflerinin yanı sıra, Hopi’lilerin zevklerini ve ihtiyaçlarını önceliklendirerek kişiye özel teklifler de sunabilirler. Ayrıca Hopi’liler, Hopi üyesi markalarda yaptıkları alışverişlerden Hopi’nin ödül puanı olan Paracık kazanır. Kazandığın Paracıkları Hopi’ye üye markalarda kendi değerinde ya da tekliflerde kat kat değerli harcayabilirsin.

Hopi Shop Nedir?

Gıdadan aksesuara kadar yüzlerce farklı markanın en özel ürünlerini anında satın alabileceğiniz yepyeni online alışveriş yeridir. Ürün listeleri, hikâyeler, özel kampanyalar, ihtiyaçlara özel teklifler ise ana sayfada kullanıcının karşısına çıkıyor. Platformu kullanmak için Hopi uygulamasını indirmek, üye olmak veya üye girişi yapmak, ana sayfa veya kategori sayfasından ürünü eklemek, sepetim sayfasında satın al butonuna tıklamak, adres bilgilerini eklemek, ödeme kısmında mobil olarak veya paracıklar ile ödeme yapmak mümkün oluyor. Son olarak alışverişi tamamla dediğinizde ise alışverişiniz tamamlanıyor.

Hopi’nin mobil uygulamasına girdiğinizde en üstte ilk başta Hopi sekmesini, onun yanında ise Hopishop’u görüyorsunuz. Hopishop’a giriş yaptığımızda markaları ve ürünleri görebiliyoruz. Dilerseniz arama sekmesinden ürün veya mağaza arayabiliyor, aynı şekilde cüzdanınızda ne kadar bakiye ya da paracık olduğunu görebiliyorsunuz. Şu anda adeta bir e-ticaret sitesini andıran platform, fintech özellikleriyle de dikkat çekiyor diyebiliriz.

Hopi Shop Nedir sorusundan sonra akla gelen ilk soru Hopi Shop’a Nasıl Satış Yapılır? Hopi Shop’da satış yapmak için Hopi’nin web sitesinden formu doldurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir