Pazaryerleri

Trendyol Hızlı Market Nedir? Nasıl Sipariş Verilir?

trendyol hızlı market | trendyol market

Trendyol Hızlı Market, Türkiye’nin en çok kullanılan online alışveriş platformlarından bir tanesi olan Trendyol’un müşterilerine market ihtiyaçlarını online olarak giderebilmeleri adına sunduğu yeni hizmetinin adıdır. Trendyol üzerinden binlerce market ürününü 30 dakika içerisinde ya da belirlediğiniz herhangi bir tarihte adresinize edilmesi koşuluyla sipariş edebilirsiniz.

trendyol hızlı market

Trendyol Hızlı Market’ten Nasıl Sipariş Verilir?

Bu hizmetten faydalanmak için doğrudan trendyol.com’dan hızlı market sekmesine ya da mobil marketlerden edindiğiniz mobil uygulamalar üzerinden hesap açarak sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Trendyol.com Hızlı Market Hangi Bölgelerde Aktif?

Bu hizmet şu anda yalnızca İstanbul ve Ankara’nın belirli bölgelerinde aktif olarak hizmet vermekte. Bulunduğunuz bölge ile ilgili bilgi almak içinse mobil uygulamalarda yer alan Hızlı Market butonuna tıklamanız yeterlidir.

TRENDYOL’DA SATIŞI YASAK ÜRÜNLER NELERDİR?

Hızlı Market 25 TL indirim nasıl kullanılır? 

Hızlı marketten yaptığınız 50 TL üzeri ilk alışveriş için firma size 25 TL’lik bir indirim tanımlar. Bu 25 TL’lik indirimi bir kereye mahsus kullanabilirsiniz. ve fazla kullanım tespiti dahilinde siparişleriniz iptali söz konusu olabilir.

Alışverişlerinizi yalnızda online olarak Trendyol cüzdanınızla ya da kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Öte yandan hızlı marketin genel olarak ya da belirli bölgelerde bulunan marketleri kapsayarak sunduğu saatlik/günlük veya haftalık kampanyalar da söz konusu olacağı için mobil uygulamada yer alan kampanyalar sekmesini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Uygulama ile ilgili verebileceğimiz bir başka ayrıntı ise bu hizmetten gün içerisinde sabah saat 10:00 ile akşam 23:30 saatleri arasında yararlanabileceğiniz konusudur. Buna ek olarak bazı ürünlere ve mağazalara göre bu durum değişkenlik gösterebilir, bu yüzden sipariş vereceğiniz ürün ve mağaza bilgilerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir